Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ważne linki

Czcionka:

BIBLIOTEKA NARODOWA http://www.bn.org.pl/

Witryna Biblioteki Narodowej w Warszawie oferująca m.in. wyszukiwarkę w katalogach BN oraz bogatą kolekcję zdigitalizowanych zbiorów POLONA.

CZYTRANIE NIE SZKODZI http://www.czytanieszkodzi.pl/

Portal prezentujący książki, recenzje, nowości, bestsellery, informacje o spotkaniach autorami, blogi o książkach.

EBIB http://www.nowyebib.info/

Serwis Elektroniczna Biblioteka jest tworzony od 1999 roku przez bibliotekarzy i dla bibliotekarzy oraz specjalistów informacji. Od 2001 redakcja portalu działała w ramach Komisji Wydawnictw Elektronicznych SBP. Od listopada 2010 portal jest redagowany przez niezależne Stowarzyszenie EBIB.

MKiDN www.mkidn.gov.pl/

Serwis internetowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Programy MKiDN, dotacje, stypendia oraz prace legislacyjne.

PORADNIK INSTYTUCJI KULTURY http://e-pik.prawodlapraktykow.pl/

Poradnik Instytucji Kultury - wersja online.

WOJEWÓDZKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W LUBLINIE http://hl.wbp.lublin.pl/wbp/

Strona internetowa Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

WOLNE LEKTURY http://wolnelektury.pl/

Biblioteka internetowa Wolne Lektury. Darmowe opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.

Godziny pracy:
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 15:00

MODERNIZACJA - REMONT MBP w Józefowie realizowana jest w ramach Programu Wieloletniego Kultura+ Priorytet Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Józefowie otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury 2019, w ramach programu Partnerstwo dla Książki, na realizację projektu ROZTOCZAŃSKIE ANIOŁY KOCHAJĄ KSIĄŻKI

Projekt „Od małej do wielkiej ojczyzny – szlakiem niedźwiedzia Wojtka” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.