Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wakacyjne warsztaty plastyczne z aniołem w roli głównej

Utworzono dnia 29.07.2019
Czcionka:

Miejska Biblioteka Publiczna w Józefowie od czerwca realizuje projekt pod nazwą "Roztoczańskie anioły kochają książki". Za nami spotkania autorskie z Ewą Stadtmüller, Edytą Zarębską oraz cykl warsztatów plastycznych. Uczestnicy warsztatów malowali roztoczańskie anioły na desce, wykonywali je z masy solnej. Uczyli się także jak wykonać transfer zdjęcia na deskę.

Oglądając swoje prace, z trudem mogli uwierzyć, że to ich własne dzieła. Większość nie podejrzewała siebie o takie zdolności plastyczne. Uczestnicy spotkania nie mają jednak złudzeń komu zawdzięczają swoją nową pasję, z której zamierzają zrobić użytek podejmując kolejne wyzwania plastyczne. Prowadząca zajęcia to profesjonalna artystka Agata Piwko, która stworzyła wspaniałą, pełną ciepła i życzliwości atmosferę.

Przed nami w ramach realizacji projektu, konkurs literacki, sesja fotograficzna z książką, warsztaty literackie, spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim oraz spotkanie międzypokoleniowe pod hasłem "Co dziadek z babcią czytali jak byli mali". Większość tych propozycji będzie skierowana do dzieci i młodzieży, ale ważnymi uczestnikami "Co dziadek z babcią czytali jak byli mali" będą nasi seniorzy.

Projekt "Roztoczańskie anioły czytają książki" jest współfinansowany z Funduszu Promocji Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Partnerstwo dla Książki 2019". Medialnie realizację projektu wspierają: Tygodnik Zamojski, Informacyjna Agencja Samorządowa, Nowa Gazeta BiłgorajskaKatolickie Radio Zamość.

Roztoczańskie anioły kochają książki

Utworzono dnia 29.07.2019, 09:36
Godziny pracy:
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 15:00

MODERNIZACJA - REMONT MBP w Józefowie realizowana jest w ramach Programu Wieloletniego Kultura+ Priorytet Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Józefowie otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury 2019, w ramach programu Partnerstwo dla Książki, na realizację projektu ROZTOCZAŃSKIE ANIOŁY KOCHAJĄ KSIĄŻKI