Utworzono dnia 20.05.2016
Czcionka:

Zaczarowanie poranki. Zabawy integracyjne dla 2-3 letnich dzieci.

Gościem Dyskusyjnego Klubu Książki był prozaik, poeta i felietonista Hubert Klimko-Dobrzaniecki.

Cudowny świat wyobraźni – ferie w bibliotece.

Kurs matematyczny Matematyka – polubisz to!

Tydzień z Internetem

Spotkanie z roztoczańskim poetą ks. Pawłem Słonopasem.

Wybieram Bibliotekę – Tydzień Bibliotek

Noc bibliotek

Tydzień czytania dzieciom

12 czerwca uroczyste podsumowanie projektu Remont i modernizacja MBP w Józefowie. Koncert W świecie poezji  w wykonaniu Dariusza Tokarzewskiego z zespołu Vox.

Wizyta Leonardo – Prezesa Fundacji Dzieci-Dzieciom – warsztaty... z pisania bajek.

Wakacje z biblioteką

Akcja e-motywacja: cykl wideo-konferencji ph. Spotkania z pasjami projekt edukacyjno-animacyjny dla seniorów.

Tydzień Zakazanych Książek

Występ grupy teatralnej na deskach Teatru Lalek w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Tydzień Edukacji Globalnej – gra miejska Poskramiacze globalnych wyzwań.

4 grudnia z okazji Barbórki odbyło się spotkanie z emerytowanym górnikiem Marianem Adamowiczem.

VII Charytatywny konkurs plastyczno-literacki Boże Narodzenie tradycje i współczesność. Koncert kolęd w wykonaniu  Państwa Wasiołków z Majdanu Nepryskiego.

Godziny pracy:
Sobota 8:00 - 15:00

Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych. Publikacje chronione prawem autorskim są dostępne na dedykowanym terminalu w Miejskiej Bibliotece w Józefowie należącej do systemu Academica.

MODERNIZACJA - REMONT MBP w Józefowie realizowana jest w ramach Programu Wieloletniego Kultura+ Priorytet Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek

Projekty „W poszukiwaniu wzorców - integracja z książką w tle” i "Góra nad górami. O Rutkiewicz w bibliotece" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funfuszu celowego.

Projekty "Cukier, ciasto, czekolada..." Fredro bajki opowiada. Śladami mistrza komedii. i Z Kopca Kościuszki na Górę Kościuszki. Podróże z Pawłem Edmundem Strzeleckim. dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.