Utworzono dnia 20.05.2016
Czcionka:

Zaczarowanie poranki. Zabawy integracyjne dla 2-3 letnich dzieci.

Gościem Dyskusyjnego Klubu Książki był prozaik, poeta i felietonista Hubert Klimko-Dobrzaniecki.

Cudowny świat wyobraźni – ferie w bibliotece.

Kurs matematyczny Matematyka – polubisz to!

Tydzień z Internetem

Spotkanie z roztoczańskim poetą ks. Pawłem Słonopasem.

Wybieram Bibliotekę – Tydzień Bibliotek

Noc bibliotek

Tydzień czytania dzieciom

12 czerwca uroczyste podsumowanie projektu Remont i modernizacja MBP w Józefowie. Koncert W świecie poezji  w wykonaniu Dariusza Tokarzewskiego z zespołu Vox.

Wizyta Leonardo – Prezesa Fundacji Dzieci-Dzieciom – warsztaty... z pisania bajek.

Wakacje z biblioteką

Akcja e-motywacja: cykl wideo-konferencji ph. Spotkania z pasjami projekt edukacyjno-animacyjny dla seniorów.

Tydzień Zakazanych Książek

Występ grupy teatralnej na deskach Teatru Lalek w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Tydzień Edukacji Globalnej – gra miejska Poskramiacze globalnych wyzwań.

4 grudnia z okazji Barbórki odbyło się spotkanie z emerytowanym górnikiem Marianem Adamowiczem.

VII Charytatywny konkurs plastyczno-literacki Boże Narodzenie tradycje i współczesność. Koncert kolęd w wykonaniu  Państwa Wasiołków z Majdanu Nepryskiego.

Godziny pracy:
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 15:00

MODERNIZACJA - REMONT MBP  w Józefowie realizowana jest w ramach  Programu Wieloletniego Kultura+ Priorytet Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek